خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اتفاقی نادر در فوتبال ایران

  بازهم یکی از نادرترین اتفاقات فوتبالی در ایران رخ داد ! در این اتفاق نادر که تخمینا ممکن است هر 20 هزار سال یکبار اتفاق بیفتد ، حضور فوتبالیست نابینا در لیگ فوتبال ایران بود ، این فوتبالیست که بخاطر نابینایی از خدمت سربازی معاف شده بود ، بعد از اخذ کارت معافیت خود ؟ به عضویت یکی از تیمهای بینای کشور در آمده و در کمال تعجب ، با ارائه بازیهای درخشان منتقدان خود را به سکوت وا داشت !

  در خصوص انتشار این خبر کاملا شگفت انگیز ، آقای کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال کشور که به تازگی به عنوان رئیس کمیته اصلاحات اجباری فوتبال آسیا نیز انتخاب شده است ، از انتشار دیرهنگام این خبر توسط اصحاب رسانه اظهار تاسف کرد . او که بصورت اختصاصی با طنزنگار سایت ورزشی " آذر اسپورت " مصاحبه میکرد ، ضمن تبریک روز خبرنگار ، افزود : اگر چنین اتفاقی در سایر کشورها رخ میداد ، فی الفور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی ، پزشک معالج ، کمیسیون پزشکی ، مدیر عامل باشگاه ، سرمربی باشگاه ، سرپرست باشگاه ، رئیس سازمان لیگ ، رئیس کمیته برگزاری مسابقات ، رئیس کمیته داوران ، رئیس کمیته انضباطی ، رئیس کمیته استیناف ، رئیس هیئت فوتبال ، عادل فردوسی پور ، پیس اوشاق ، ایونئل مسی و حتی خود رئیس فدراسیون فوتبال کشور نیز از سمت خود استعفا میداد ! ولی ما برای اینکه شالوده فوتبال کشور فلج نشود ، لطف کرده و از این تصمیم منصرف شدیم .

  وی اظهار امیدواری کرد که با توجه به اتفاقات نادری که در فوتبال کشور می افتد ، بجای مسئولان ذیربط ، بهتر است فوتبالدوستان و هواداران فوتبال از تماشای این ورزش استعفا بدهند تا دست دست اندرکاران فدراسیون برای ارتقای هر چه بیشتر سطح این اتفاقات در کشور باز باشد !

  او در پاسخ به سوال پیس اوشاق که پرسیده بود « چرا این اتفاقات هر 20 هزار سال یکبار  ، آنهم در ایران رخ میدهد ؟ » خاطر نشان کرد : شما خبرنگاران در اینگونه ماجراها گناهکارید ! چرا که در فوتبال ایران هر یک دقیقه یک اتفاق نادر رخ میدهد که بخاطر ضعف اطلاع رسانی شما ، مردم دیگر کشورها نیز از آن بی اطلاعند ! بعنوان نمونه بغیر از بازیکن نابینای مذکور ، چندین بازیکن قطع نخاعی ، فلج مادرزادی ، کم توان ذهنی ، مرگ مغزی و حتی بازیکن متوفی شاغل در لیگ کشور داریم که بخاطر ضعف شما خبرنگاران در اطلاع رسانی و پوشش مناسب اخبار ، فیفا نیز فکر میکند که این اتفاقات هر 20 هزار سال یکبار رخ میدهد ! من برای جامعه خبرنگاری کشور واقعا متاسفم و خواستار استعفای دسته جمعی آنان هستم !

  او در پایان با اشاره به مسئله ادامه همکاری فدراسیون فوتبال با کارلوس کیروش اظهار کرد : من تمامی شرایط این مربی را پذیرفتم و از امروز او هر طور که دلش بخواهد میتواند زندگی کند ، من خدای ناکرده مادرزن کیروش نیستم که چپ و راست بهش گیر بدم و در زندگی خصوصی اش دخالت کیم . همانطور که مادرزن جامعه داوری نیز نبوده ام و آنها در کلاسهای داوری و توجیهی خود به فیلمهای مبتذل دلخواه خود نگاه میکنند !

   

   


  این مطلب تا کنون 13 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : فوتبال ,رئیس ,کشور ,اتفاقات ,کمیته ,فدراسیون ,رئیس کمیته ,فوتبال کشور ,فدراسیون فوتبال ,رئیس فدراسیون ,اطلاع رسانی ,رئیس فدراسیون فوتبال ,
  اتفاقی نادر در فوتبال ایران

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر